Obuwie sportowe damskie

Obuwie Sportowe najwygodniejsze buty świata, uniwersalne i ponadczasowe. Już dawno zadomowiło się w świecie mody. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia najlepszych stylizacji z Fashion week’ów, na których w pewnym momencie co druga fashionistka, zamiast szpilek, miała Superstary Adidasa czy Vansy Old School. Teraz nadszedł dalszy ciąg dominacji sneakersów, które zgodnie z wiosennymi trendami zyskały odrobinę koloru.

Trampki to buty uwielbiane na każdej szerokości, równie chętnie noszone przez kobiety jak i mężczyzn. Można je spotkać na pokazach mody, ulicach miast oraz górskich szlakach i w sportowych halach.

Slip-on to model zabudowanych trampek na gumowej podeszwie. Nie są nowym produktem na rynku, a ich historia sięga jeszcze lat 70. Wówczas Slip-ony zostały spopularyzowane prze markę Vans. W ostatnich sezonach przeżyły swoisty renesans, pojawiając się na wybiegach luksusowych marek.

Projektanci zadbali, nie tylko o świetny wygląd, ale też wygodę. Są to buty stworzone dla osób, które chcą poczuć miejski luz.