Walizka Costa Brawa 20″ Żółta

/, Nowości, Walizki/Walizka Costa Brawa 20″ Żółta

Walizka Costa Brawa 20″ Żółta

189,99

Na stanie

Kolekcja: Costa Brawa

Marka: Vip Collection

Materiał: ABS

Wielkość: Kabinowa/Mała

Kółka: 4 kółka

Wymiary, parametry bagażu 20″ : 2,5 kg, 36 litrów, 56 x 35.5 x 23 (cm).

Atrybut: Klasa premium

Na stanie

Opis

WALIZKA DUŻA COSTA BRAWA 20″ Żółta

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 2 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 1 uchwyt do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji COSTA BRAWA wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.

Mała walizka kabinowa 20″ z ABS-u na 4-kółkach. Walizka należy do prestiżowej kolekcji COSTA BRAWA marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Walizka jest zamykana na zamek szyfrowy (1000 kombinacji).

Wymiary, parametry bagażu 20″ : 2,5 kg, 36 litrów, 56 x 35.5 x 23 (cm).

Dodatkowe informacje

Producent

VIP COLLECTION

Rozmiar

14', 20', 24'

Możesz lubić także…