Zestaw Walizek Costa Brawa 3 Cz. Żółty

/, Nowości, Walizki/Zestaw Walizek Costa Brawa 3 Cz. Żółty

Zestaw Walizek Costa Brawa 3 Cz. Żółty

469,99

Na stanie

Kolekcja: Costa Brawa

Marka: Vip Collection

Materiał: ABS

Atrybut: Klasa premium

Na stanie

Opis

Zestaw Walizek Costa Brawa 3 częściowy Żółty

– Walizka Kosmetyczka Costa Brawa 14″ Żółta
– Walizka Costa Brawa 20″ Żółta
– Walizka Duża xl Costa Brawa 24″ Żółta

KOSMETYCZKA14”

100% polimer, zamek suwakowy, 1 uchwyt do ręki, wnętrze kosmetyczki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Kosmetyczka/kufer podróżny 14” z kolekcji COSTA BRAWA marki VIP COLLECTION, wykonana z wysokiej klasy tworzywa ABS bardzo lekkiego i odpornego na zarysowania. Lekka i funkcjonalna a także bardzo pojemna,, przyciągająca uwagę swoim kształtem i modowym wyglądem. Wyposażona w uchwyt (rączkę) ułatwiający przenoszenie kosmetyczki oraz elastyczny pas umożliwiający mocowanie na rączce walizki. Wewnątrz: komora główna z elastycznymi pasami zabezpieczającymi rzeczy przed przemieszczaniem oraz duża kieszeń zabezpieczona siatkowym materiałem, zapinana na suwak. Wnętrze kosmetyczki zostało wykończone elegancką podszewką sygnowaną marką VIP COLLECTION. Kosmetyczka COSTA BRAWA od VIP COLLECTION stanowi idealne uzupełnienie walizek podróżnych lub może być wykorzystywana do przechowywania różnych rzeczy osobistych.

Parametry: 35 x 17 x 36, 0.8 kg, 16 l

WALIZKA KABINOWA 20”

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 2 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 1 uchwyt do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji COSTA BRAWA wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.

Mała walizka kabinowa 20″ z ABS-u na 4-kółkach. Walizka należy do prestiżowej kolekcji COSTA BRAWA marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Walizka jest zamykana na zamek szyfrowy (1000 kombinacji).

Wymiary, parametry bagażu 20″ : 2,5 kg, 36 litrów, 56 x 35.5 x 23 (cm).

WALIZKA 24”

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 3 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 2 uchwyty do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji COSTA BRAWA wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.

Duża walizka XL (24″) z ABS-u na 4-kółkach. Należy ona do prestiżowej kolekcji COSTA BRAWA marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Walizka jest idealna na kilkudniowy wyjazd służbowy lub jako element rodzinnego bagażu wakacyjnego.

Zamykana jest zamkiem szyfrowym 3-cyfrowym (1000 kombinacji).

Wymiary, parametry walizki 24″ : 3 kg, 64 litry, 66 x 44 x 26 (cm).

Dodatkowe informacje

Producent

VIP COLLECTION

Rozmiar

14', 20', 24'

Możesz lubić także…